Jste na vážkách, viďte? Koupili jste si zahradu a vzhledem k její dokonalé poloze v destinaci ji hodláte do budoucna přeměnit na trvalé bydliště. Rozumné řešení. V takovém případě je nutností dům, ve kterém se dá bydlet celoročně. Elektřina i voda je zavedená, takže opravdu zbývá jen zaměnit zahradní chatrč za domek.
A na vážkách jste proto, že máte dvě možnosti.
1.    Buď začít stavět rodinný dům klasickým způsobem.
2.    Nebo se rozhodnout pro dům mobilní, který splňuje veškeré Vaše požadavky.

dveře

Zvažte pro a proti
1.    Jestliže hodláte postavit dům klasickým způsobem, vyjmenujte si, co všechno taková stavba bude obnášet. Musíte začít projektem, který se Vám bude zamlouvat. Nakonec stejně zjistíte, že si vyberete už nakreslený dům, který někde stojí, protože projekt nebude tím pádem tak drahý. Potom vyběháte stavební povolení, zbouráte chatrč a začnete stavět. Hrubá stavba, potom vnitřní úpravy. Kolik měsíců to bude trvat? Máte čas čekat?

2.    Rozhodnete-li se pro mobilní dům, odpadne Vám spousta drobností. Například projekt. Dále stavební povolení. Potom čas, který uplyne od myšlenky k realizaci. Že by i starosti se stavbou samotnou? Jsou to snad drobnosti?
A že si nebudete moci vybrat mobilní dům
https://www.konfigurator.lavarohouse.cz/,kterýby Vám vyhovoval nejvíce? Nesmysl. Osvětlení, typ dveří, obložení, okenice a  kdovíco ještě je základní nabídkou každého prodejce. Přece si nemyslíte, že Vám přivezou na místo jeden jediný typ mobilního domu. Kdepak. Přizpůsobí jej přece Vašim požadavkům! Akorát s tím rozdílem, že Vy si vyberete a o víc se nestaráte. Jen čekáte na den, kdy Vám upravený mobilní dům přivezou, usadí a odjedou. Vy se jen postaráte o přestěhování.

lampa

Jak jste na tom nyní se svým rozhodováním? Stále ještě váháte nad oběma variantami? Nebo se už přikláníte k jedné z nich? Pokud chcete už Vánoce strávit v novém, rozhodování je jasné! Nemyslíte?